HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfağa ışıltı ile gelen estetik

+Giada1

Modern mutfak tasarımları ile de adından söz ettiren Vanucci, yeni koleksiyonunda zarif ve ışıltılı bir görselliğin farklı yorumlarını hayata geçiriyor. Hemen her beğeniye seslenen çeşitlilik, değişik ebatlarda mutfaklarda uygulanmaya olanak veren modüler yapı, ergonomik tasarım ve işlevsellik; markanın 2014 koleksiyonunda yer alan modellerin ortak paydaları arasında.

Lapis1

Mutfakta rahatlık, pratik yaşam ve keyifli zamanlar; günümüz insanının öncelikli beklentileri arasında yer alıyor. Bir yandan mutfakta yapılması gereken işlere yoğunlaşılırken, diğer yandan da mekanın içinde bulunmaktan zevk alınacak unsurlar içermesi önem taşıyor.

quartzo

Vanucci’nin 2014 koleksiyonunda bulunan modeller bu beklentileri karşılarken, mutfaklara ışıltılı ve ferah bir hava katmayı da ihmal etmiyor. Zengin seçeneklerle karşımıza çıkan kapaklar, renk ve doku olarak öne çıkarılan tercihlere yanıt üretiyor. Moda renk ve desenlerle çekici bir ortam yaratılırken, işlevsel ve ergonomik bir mutfak için de gereken adımlar atılıyor. Markanın tasarımlarında köşe dolaplardan ada ünitelere dek her modül yer alıyor. Bu sayede mekanın yapısına ve tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler oluşturulabiliyor.

Zaffiro2