HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfağa “cam” veren tasarım

Mutfak-Vetro---yatay-1

Mutfak alanında yenilikçi çizgisi ile dikkat çeken markalar arasında yer alan İntema; günümüz mekanlarını modern ve farklı tasarımlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu tasarımlardan biri olan Vetro, modelin estetik kurgusuna doğrudan etki eden çerçevesiz cam kapakları ile oldukça iddialı ve şık bir çalışma…

ro---dikey-1

Cam ile ahşabı modern bir çizgide buluşturan yeni Vetro modeli, konforlu tasarımıyla göz dolduruyor. Modern ve stil sahibi mutfaklar için tasarlanan ürün; mat camın ipeksi dokunuşuyla ahşabın doğallığını harmanlayarak, şık ve dingin bir atmosfer yaratmayı başarıyor. Şaşırtıcı detayların modern bir tarzla yorumlandığı Vetro; buzul, sahra ve bitter gibi renk seçenekleri ile etkileyici ama bir o kadar da sakin bir mutfak yaratılmasına olanak veriyor.

Modelin ergonomik kullanımı üst düzeyde destekleyen yerleşim ve işlevsellik detayları, kullanıcısını keyifli ve rahat bir mutfağın içinde ağırlıyor. Şık metal kulplar modern tarzın etkisini yükseltirken, cam ile ahşabın doğal uyumuna endüstriyel bir gönderme de yapıyor. Bu incelikli detay ile günümüz trendlerine de farklı bir bakış açısı sunan tasarım; hemen her ölçüde mutfak alanı için farklı ve fonksiyonel çözümler oluşturabiliyor.

k---Vetro---90-cm-g

Özel tasarlanmış raf ve dolap altı aydınlatmaları için LED teknolojisi kullanılmış. Bu sayede hem güçlü ve soft bir ışık elde edilmiş, hem de enerji tasarrufu sağlanmış.

tro---Ayd¦-nla