HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mükemmelliğe yolculuk

Geberit; banyo çözümleri ile mekanı bir bütüne tamamlayan, kuıllanıcının genel banyo konsepti içinde aradığı mükemmellik için çözümler üreten tasarımlarla koleksiyonlarını geliştiriyor. Tasarım ve üretim anlayışları ile her zevke uygun banyoya değer katan modeller, çağın teknolojisini ve çok yönlü bir estetik anlayışın gücünü de arkasına alıyor.

Geberit-Monolith-Lavabo

Lavabo-ve-Reze

Monolith ile kusursuz fonksiyonlar

Banyolara yeni bir soluk getiren Geberit Monolith, son teknoloji ve üstün işlevselliği, çarpıcı bir tasarımla birleştirmeyi başarıyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu şık tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan banyolardaki yerini alıyor. Kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayan Geberit Monolith, seramik rezervuarlar için modern bir alternatif sunarken birçok yere oturan asma klozet modelleri ile de uyum sağlıyor. Ürün; banyolarda yenilik arayanlar için sunduğu siyah, beyaz, yeşil ve toprak rengi alternatifleriyle de stil sahiplerine hitap ediyor.

Şıklığa öznel bir yorum

Geberit, kişisel tarzınızı yansıtma imkanı sağlayan çözümleriyle keyifli bir duş deneyimi de sağlıyor. Banyonun güzelliğini ortaya çıkarıp duş ekipmanlarını görünmez kılan marka, özel olarak geliştirdiği duş drenaj sistemleriyle mekanı yeni bir tarza büründürüyor. Kuruluş; zarif tasarımı ve kolay montajı biraraya getiren ve geleneksel duş drenaj sistemlerine yeni bir alternatif sunan duvar içi drenajıyla, hemzemin duşları yeniden tanımlıyor. Geberit duş elemanı, gideri zeminden duvara taşıyor, böylece hemzemin duşlar için şık bir görünüm sağlarken, kolay ve güvenli bağlantı imkanı sunuyor. Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin ya da duvar ile uyumlu materyal ile kaplanabilen özel kapak alternatifleriyle banyoya kişisel dokunuşlar katıyor.

Elemanı-Paslanmaz-

Elemanı-I˙maj-Görs