HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Morosso’nun yeni koleksiyonu Türkiye’de

Mobilya alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alan Morosso, son Milano Fuarı’nda görücüye çıkardığı yeni koleksiyonu ile Türkiye pazarında da tutkunlarına ulaşıyor. Markanın modern tasarım dili ile hayata geçirdiği sade, duru ancak son derece iddialı çalışmaları, Haaz tarafından tüketicisi ile buluşturulmaya başladı.

HAAZ--Moroso-yeni-seri-2014

HAAZ--Moroso-4350-Euro

HAAZ-MOROSO-COAT-1540-Euro

Morosso koleksiyonlarında tasarım anlayışı bir anlamda sanat olgusu ile iç içe olarak hayata geçiriliyor. Markanın bugüne dek sunduğu koleksiyonlarda olduğu gibi, son çalışmalarında da renklerin ve formların birbirleri ile olan üst düzey ilişkisi dikkat çekiyor. Marka, bu tasarım dilini oturtmak için dünyaca ünlü tasarımcılarla işbirliği içinde. Bunlar arasında Patricia Urquiola, Nendo, Ron Arad, Benjamin Hubert, Werner Aislinger gibi isimler yer alıyor.

HAAZ-MOROSO-MASSAS-by-Patricia-Urquiola-3200-Euro

HAAZ-MOROSO-3200-Euro

Morosso’nun yeni koleksiyonunda modeller, tasarım kadar kullanışlılık ve sahibini özel hissettirme gibi kavramlar üzerinde de yoğunlaşmış. Renk seçimlerinde yılın trendleri göze çarparken, bu renklerin ürünlere yansıyan tonları ise oldukça cesur ve mekana sıcak, içten aynı zamanda da ayrıcalıklı bir atmosfer katıyor. Günümüz modern insanının beklentilerine her noktada yanıt vermeyi hedefleyen seride tekil ve takım hale getirilebilecek birçok farklı tasarıma yer verilmiş.

+MOROSO---2700-Euro

HAAZ--Moroso-1050-Euro

HAAZ-MOROSO--950-Euro

HAAZ-Moroso-1000-Euro

HAAZ-Moroso-1750-Euro