Mona ile klasiğe şık bir yorum

Lineadecor, zarif çizgilere sahip Mona ile klasik tutkunlarına farklı ve özel bir mutfak hazırlıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ayrıntılarla buluşturulan Mona; mutfağı rahat ve keyifli bir mekan haline getirirken; ergonomik kullanım, görsel etki, yaşam alanı paylaşımı gibi unsurları da üst düzeyde yorumlayan bir anlayışı evlere taşıyor.

mona

Model; farklı renk ve formdaki kulplarıyla her mutfakta başka bir görünüm olanağı sunuyor. Krom rengi kulplar, tasarımın modern hayatla bağlarını güçlendirirken, altın rengi düğme formundaki kulplarla Mona, geçmişin ihtişamlı yaşantısına göz kırpan bir tasarım. Klasik çizgide farklılık arayanların her türlü beklentisini karşılamak üzere beyaz, krem, gri, tortora, siyah, bej, füme, koyu ve açık kaşmir, buz mavisi, kar beyazı, taş ve beton gri gibi oldukça geniş bir renk yelpazesine yer verilmiş. Tasarım; aksesuar ve mekanizma seçeneğindeki zenginlik sayesinde de beklentileri fazlası ile karşılıyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page