HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Modern ve esnek bir banyo çözümü

Tasarımlarıyla banyo ve tuvaletler için ideal koşullar oluşturan Güral Vit, fonksiyonelliği ve estetiği biraraya getirerek hayata geçirdiği ürünleri ile bu mekanlardaki iddiasını sürdürüyor. Markanın güçlü 2013 koleksiyonundan seçtiğimiz Sole modeli de bu kavramları bünyesinde barındıran başarılı bir çalışma.

+GURAL

SOLE-KLOZET-REZERVUARŞık, zarif çizgileri ile dikkat çeken Sole, işlevsel yapısı ile de beğeni toplayan banyo çözümleri arasında. Güral Vit’in kendine özgü tarzı ile yorumladığı model; içe bükey, duvara sıfır ve asma klozeti, yeni form lavabosu ile banyonun atmosferini değiştiriyor.

Lale formundan ilham alınarak yuvarlak hatları modern tarzla yeniden biçimlendirilmiş Sole, duvara sıfır klozeti ile geniş banyolar için zenginlik sağlarken, asma tip klozeti ile de küçük mekanlar için pratik, fonksiyonel ve ekonomik kullanım alanları yaratıyor.

SOLE-LAVABO-DEKUPE

Yarım ayaklı lavabosu, minimal tarzda seçilmiş sifonları ve bide sistemleri, oluşturulan bu modern ve yalın alanları destekliyor. Gömme rezervuar sistemi, gizli montaj özelliği sayesinde banyoda alan kaybını önlüyor. Modelde yer alan üniteler, banyosunda ahşabın sıcaklığından vazgeçemeyenler için mobilya uyumlu olarak kullanılabiliyor.