HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Modern, şık ve yalın bir tarz Valente

Enza Home’un ev yaşamına değer katan konsept yaklaşımlarından biri de Valente serisi. Enza Home’un çağdaş, zarif, fonksiyonel ve özgün bir yaşam tarzına odaklandığı bu seri, rahat ve kullanışlı mekanlar oluşturuyor. Estetik açıdan son derece etkileyici olan tasarımlar, günümüz insanının evinde tarzını ve kişiliğini yansıtmasına olanak veriyor. Tasarımlar bir evin tüm odalarında bütünlük yaratacak şekilde hayata geçirilmiş.

Valente Koltuk Takımı; kullanıcısını geometrinin büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa davet ediyor. Zarif ve etkili dokunuşlarla geometrik formların keskin zarafetini tüm ihtişamıyla ortaya koyan Valente Koltuk Takımı bu keyifli zaman yolculuğunu konforlu ve nitelikli formu ile destekliyor. Valente Koltuk Takımı, zengin kırlentiyle uyumlu berjeri ve modern tasarımını yansıtan detaylarının yanı sıra yatak olabilme özelliği ile de fark yaratıyor.

Modern tasarımını, geometrik çizgilerine taşıyan ve kendine has rose rengi metal kulplarıyla tamamlayan Valente Yemek Odası, estetik görünümünü dekoratif aynalarla zenginleştiriyor. Geniş hacimli konsol, uzun süreli oturumlarda konfordan ödün vermeyen sandalyeler ve geniş yemek masası; kullanıcının tüm beklentilerine yanıt verecek şekilde tasarlanmış.

Ağırbaşlı ve yalın çizgileriyle Valente TV Ünitesi, doğal ahşap yüzey görünümü ve iki farklı ölçüde TV sehpası seçeneği ile dikkat çekiyor. Tasarımındaki güçlü vurguları öne çıkaran detaylarla modernizmin çizgilerini yeniden yorumluyor.

Modern, şık ve yalın bir tarz Valente