HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Modern, estetik ve konforlu…

Eviniz için farklı bir doku

Yaşadığınız mekanı kurgulamak, sadece ana ürünleri edinip odalara yerleştirmek ile bitmiyor. Evinizin sizi tamamlıyor hatta tanımlıyor olması, burada geçireceğiniz zamana hem kalite hem de huzur katıyor. Örneğin modern tasarımlarla donatılmış bir ev düşlüyorsanız, satın aldığınız ürünlerin tasarım, estetik ve konfor olarak da evinize katacağı artı değerleri hesaba katmanızda büyük fayda var. Bu doğrultuda model geliştiren markalardan biri de Fuga Mobilya…

Vani yatak odası
Uzun, minderli yatak başlığı ve köşeli formlarıyla öne çıkan Vani yatak odası takımı; estetik duruşu ve fonksiyonelliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Takım, yatak başına paralel uzanan cibinliğiyle masalsı bir ambiyansa imkan veriyor. Takımdaki komodin, cibinlik ve karyola kısmının bir bütün olması, mekana şık bir görünüm katıyor. Karyola minimum 160×200 cm, maksimum 200×200 cm ölçülerinde yapılabiliyor.

Vani-Yatak-Odası-3

Tera köşe takımı
Tera köşe takımı, gerçek deri malzemeden üretilen kaplaması ve sağlam iskeletiyle uzun süreli kullanıma imkan veriyor. Koyu kahverengi derisiyle yaşam alanlarına gizemli ve sakin bir ambiyans katıyor. Köşeli forma ve geniş oturma alanına sahip model, deri ve kumaş kaplama olarak tercih edilebilen kırlentleriyle de konforu artırıyor. Kitaplıklı ve kitaplıksız seçenekleriyle satışa sunulan Tera köşe koltuğun 2.70×2.70 olan ebatları, kitaplık eklendiğinde 3×3 metreye ulaşıyor.

Tera-koltuk-Brio-Tv-Ünitesi_0416x

Dragos sehpalar
Mermer ve ahşap yüzeylere sahip 3 farklı stilde sunulan Dragos sehpalar mekana işlevsellik katıyor. Orta sehpa, ayaklarının ceviz olması ve üst tablasının doğal mermer malzemeden yapılması ile farklılaşıyor. Seride tamamlayıcı yan sehpalar da yer alıyor.

X tekli koltuk
Kapitoneli gövdesi ve pudra pembesi rengiyle yaşam alanlarına yumuşak geçişler katan X tekli koltuk, adını X şeklinde tasarlanan metal ayaklarından alıyor. 1000’i aşkın kumaş seçeneğiyle beğeniye sunulan ürün evin her köşesinde kendine kolayca yer bulabiliyor.

fuga-x-tekli-2,080-TL