HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Modern çizgilerle yeni bir yaşam tarzı

139 yıldır banyoları şekillendiren Ideal Standard; yeni ürün serisi DEA’da seçkin bir yaşam tarzını yansıtan, en ince ayrıntısına kadar yumuşak hatlara sahip zarif banyolar sunuyor. Kişiye özelliği ve teknolojiyi tasarımlarının merkezine alan markanın yeni serisi, alanların verimli kullanımı, feminen çizgileri ve şıklığıyla dikkat çekiyor.

DEA2

Seramik vitrifiye ürünleri ve armatür üretiminde dünya markası kimliğine sahip Ideal Standard; alanların çeşitli ve verimli değerlendirilmesi niteliğiyle profesyonellerin öncelikli tercihleri arasında yer alan yeni DEA serisini Türkiye’de de beğeniye sundu.Şıklığı ve zarafeti; bütünsellik, fonksiyonellik ve teknolojiyle uyumlaştıran lüks banyo serisi DEA, ünlü ve ödüllü tasarımcı Dick Powell tarafından tasarlandı.

Seri; lavabo ünitesi, ayna ünitesi, boy dolaptan oluşan banyo mobilyaları, duş teknesi ve küvetleri içeren akrilik ürünler ile lavabo, klozet ve bideleri kapsayan vitrifiye seramik ürün gruplarından oluşuyor. DEA, yumuşak köşeleri ve kenarları ile kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, her bir parçasının tasarlanmasındaki özenle banyoyu konfor, tazelenme ve rahatlamanın merkezi haline getiriyor.