HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Moda duvarlarda yansıyor

Düfa, 2013 yılının en iddialı trendleri arasında yer alan neon renkleri evlere taşıyor. Moda dünyasını bu sezon giyimden aksesuara, kozmetikten dekorasyona kadar etkisi altına alan neon renkler eğlenceli, iddialı, vazgeçilmez ve cesur tonlarıyla artık evlerin duvarlarında da hayat buluyor.

+dufa5

Moda dünyasındaki canlılık ve dinamizmi trendlerle birlikte yaşam alanlarına yansıtan Düfa, sezonun gözdesi neon renkleri ile ilgi topluyor. Parlak sarılar, canlı yeşiller, iddialı fuşya ve morlar ile renkli yaşam alanları yaratan markanın renk kartelasının yanı sıra Düfa Mix Renklendirme Sistemi ile en göz alıcı renklere sahip olabiliyor, neon renklerin büyülü dünyasını evinize taşıyabiliyorsunuz.

Dufa-mekan

Düfa Mix Renklendirme Sistemi; farklı renk uygulamaları ile duvarlarını renklendirirken istediği rengi bulamamaktan endişelenenler için devreye giriyor. Hayal edilen rengi yaratan sistem sayesinde hem istenen tonlara kolayca ulaşılabiliyor hem de kokusuz, yüksek örtme gücüne sahip ve tam silinebilir özellikleri ile Düfa kalitesi duvarlara taşınabiliyor. Markanın iPhone Düfa Mix uygulaması ile Düfa Mix programını telefona indirmek ve kolayca seçim yapmak da mümkün oluyor.

Dufa-duru-mavi