HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mobilyanızı alırken dikkat edin!

Mobilya ihtiyacınız olduğuna karar verdiniz ve sıra alacağınız ürünü seçmeye geldi. Peki bu noktada doğru kararı nasıl vereceksiniz? Alacağınız mobilyanın kullanım amacı, dekorasyonunuzdaki yeri ve bütçenize uyumu gibi kriterler kadar, zevkinize en uygun tasarıma ulaşmak da önem taşıyor.

+Plus-Koltuk-Takim-Genel

Kötü bir mobilya sırt, bel ve ayak ağrıları gibi fiziksel rahatsızlıklara neden olma yanında, kişiyi psikolojik olarak da olumsuz etkiliyor. Bedensel ve ruhsal açıdan dinlenmeye gereksinimi olan birey, aradığı rahatlığı ve huzuru, kullanışlı ve iyi döşenmiş bir mobilyada bulabilir.Başta bu beklentiler olmak üzere, mobilyanızın size en doğru çözümleri sunması gerekiyor. Bu nedenle de seçim aşamasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Mobilyanın döşeme malzemesi dayanıklı olmalı, kolay yanmamalı, kolay temizlenebilmeli.

TUNA-EV-FLEX-KOLTUK-2.745-TL(2)

Mobilyanın yapımında kullanılan ağacın cinsi, parçaların birleştirme yerlerinin sağlamlığı hakkında bilgi sahibi olunmalı.

Axis-Konsol-5.720-TL

Görünüşü güzel olan bir mobilya rahat olmayabilir ya da fiyatı size uygun gelmeyebilir. Dayanıklı, rahat ve uygun fiyattaki bir mobilyanın da görünüşü güzel olmayabilir. Amaç, en uygun olanı satın almak olmalı.

ESCALEDE-YEMEK-ODASI-TAKIMI_5.690-TL

Çok amaçlı vitrinler hem depolama hem de aksesuar sergileme açısından işlevsel sonuçlar oluşturacaktır.

CONFORAMA--110x42x162---799TL

Ürünle birlikte mutlaka garanti belgesi de alınmalı.

Ramp-01

Farklı form ve ebatlarda sehpalar, evde konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için olmazsa olmazlar arasında…

poliform-marka-Bigger-mermer-ceviz-kahve-sehpası-Carlo-Colombo-tasarımı-1.270-Euro-italdeko