HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mobilya alışverişine yeni bir bakış…

Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el online mobilya pazarı Dekopasaj, mobilya alışverişine farklı bir renk ve heyecan getiriyor. Dekopasaj, orijinalinden çok daha uygun fiyata satışa sunduğu 10 binden fazla ikinci el mobilya ve ev aksesuarı ile hiçbir yerde bulamadığınız ürünlere ulaşmanızı sağlarken, kullanılmayan eşyalarını satmak isteyenler için de cazip ve güvenilir bir alışveriş ortamı sunuyor.

Hikayeleri ve yaşanmışlıklarıyla vazgeçilmez olan vintage parçaların yanı sıra, hem işlevi hem de görüntüsüyle ilk günkü gibi yeni pek çok mobilya Dekopasaj’da bir araya geliyor. Seçenekler arasında yer alan başka bir yerde bulamayacağınız seyahatlerden alınmış özel parçalar, kişisel koleksiyon ürünleri ve antikacı keşifleri ise Dekopasaj’da gezinen herkesi, keyifli bir mobilya avına çıkarıyor.

Kullanmadığınız eşyalarınızı yok pahasına elden çıkarmak yerine, hızlı şekilde ve değerlerine satma fırsatı sunan kuruluş, ürün ilanlarından hiçbir ücret talep etmiyor. Yapmanız gereken tek şey, satışa çıkarmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekip, özelliklerini anlatan bir açıklamayla ilan oluşturmak. Eşyalarınızı eş zamanlı olarak bir depoya kaldırmak isterseniz 90 güne kadar markanın depolama alanını kullanabiliyorsunuz. Satın aldığınız ürünü adresinden alıp size ulaştıran Dekopasaj, dilerseniz montaj desteği de sağlıyor.

İade garantisi ve havuz hesabıyla ödeme güvencesiyle güvenilir bir alışveriş ortamı sunan kuruluş, ürününü satan kişiye, siz ürünü teslim aldıktan 48 saat sonra ödeme yapıyor. Böylece ürünle ilgili beklenmedik bir sorunla karşılaştığınızda, bu süre zarfında iadesini talep edebiliyorsunuz.

Mobilya alışverişine yeni bir bakış…