HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Misafir ağırlamanın en rahat yolları

+ena-Verdi-3'lu-yatakli-KoltukŞehir ya da ülke dışından aile üyeleriniz ziyarete mi geldi? Çok sevdiğiniz dostlarınızla gecenin geç saatlerine dek süren bir sohbete ev sahipliği mi yaptınız?Değer verdiğiniz bu insanları evinizde ağırlamak istiyorsunuz ancak yeriniz mi dar? O zaman gelin size konuklarınızı kolayca ağırlamanın birkaç yolunu gösterelim.

enza-Verdi-Oturma-Grubu-3'lu-ve-2'li

Açılabilen ürünler
Salonunuzda oturma rahatlığını eksiksiz yaşatacak bu ürünler, içerdikleri bir mekanizma ile sırt ve oturma bölümünü birleştirerek, tek ve iki kişilik konforlu uyuma alanları yaratabiliyor. Bu ürünlerin bir diğer avantajı da alt kısımlarının sandık olarak da kullanılabilmesi. Bu sistem, son yıllarda en yaygın şekilde kullanılan seçenekler arasında yer alıyor.

POLiFORM-EDWARD-kanepe

Yavrulu ürünler
Bu grupta yer alan koltuklar genelde ikili ya da üçlü kanepeler arasında karşımıza çıkıyor. Ürünün oturma kısmının altında bulunan raylı bir sistem, koltuk altına gizlenmiş bir yatağı ortaya çıkarıyor ve iki kişilik bir yatak elde ediliyor. Kullanımı son derece kolay olan bu sistemin bir diğer faydası da yatağın kullanılmadığı zaman kapalı alanda oluşu sayesinde uzun süre korunabiliyor oluşu. Ancak bu sistemde sandık işlevine ulaşmak mümkün olmuyor.

UGO2

isbir-EasyBed1Taşınabilir ürünler
Diyelim ki misafirlerinizi ağırlamak için bu tip bir ürün edinecek yeriniz yok. Ya da beğenip aldığınız kanepelerin yatak olma işlevi yok. Bu durumda size önerimiz taşınabilir sistemleri tercih etmeniz olacak. Piyasada farklı tasarımlar mevcut. Ortak özellikleri ise kullanılmadıklarında katlanarak az yer işgal ediyor olmaları. Ayrıca ihtiyaç halinde ev dışında bir yere de götürülebiliyor olmaları tercih sebepleri arasında.

isbir-EasyBed2