HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mermerin derinlik duygusu

Ödüllü ve yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken Bien, tüm mekanlar için hazırladığı mermer görünümlü koleksiyonlarıyla beğeni topluyor. Mermerin derinlikli dünyasını zeminden duvarlara kadar taşıyan Taurus; sade ve göz alıcı çizgileriyle mekanları  dolduran Onix ve zamana meydan okuyan klasik hatlarıyla Marmol, markanın ihtişamlı tasarımları arasında.
MARMOL-VOL-3-LOTUS

Bien 2015 koleksiyonlarının gözdeleri arasında yer alan Taurus serisi, siyah ve kiraz renkleriyle birlikte mekanlara ihtişam katıyor. 30×80 ve 40×40 ebatlarında yer ve duvar karosu olarak üretilen Taurus serisi, dekofon ve bordürleriyle mermerin parlak halini mekanlara yansıtarak, ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyor.

Kontrastlardan keyif alanlar için geliştirilen ve yine yer ve duvarda uygulanabilen Onix, Ortaçağ ve Barok dönemin izlerini taşıyor. Modelin mekanda detaylarıyla yarattığı ambiyans, şaşırtıcı ve bir o kadar da etkileyici görünümün altını çiziyor.Bien, Marmol serisi ile mermere yeni bir boyut daha kazandırıyor. Evin her köşesinde kullanılabilen model, göz alıcı renkleri ve farklı tasarımları dikkat çekiyor. İstenen bir alan bu seri ile baştan yaratılabiliyor, akıllardan çıkmayacak bir ortam elde edilebiliyor.

Onix
Taurus