HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mekanlarda Villeroy&Boch zarafeti

Yaşam alanlarına seçkin ve özgün dokunuşlarla farklılık katan Villeroy&Boch; 2018 yılında da birbirinden iddialı tasarımlar içeren koleksiyonlar hazırladı. Bu tasarımlardan Metallic Illusion ve Antheus modellerini sizin için inceledik.

Modern iç mimaride sıkça kullanılan paslı görünüm, Villeroy&Boch’un Metallic Illusion porselen karo serisinde hayat buluyor. Betondan esinlenilen yüzeye eklenen pas efektleri, mekanda yaşanmışlık hissi yaratıyor. Gri, antrasit ve beyaz tonlardaki büyük ebatlı karolar, loft tarzı ve endüstriyel stille dekore edilmiş mekanlara, tasarım ferahlığı getiriyor. Metallic Illusion porselen karoları 60×60’tan 60×120 cm ebada uzanıyor.

Villeroy&Boch’un Antheus banyo koleksiyonu, modern çağın klasik tarzını yansıtıyor. Tasarımcı Christian Haas’ın imzasını taşıyan koleksiyon, Art Deco tarzını Bauhaus akımıyla harmanlıyor. Adını Yunan mitolojisinden alan koleksiyon; seramik, paslanmaz çelik, mermer ve doğal ahşabı, özel Quaryl malzemesiyle buluşturuyor. Antheus koleksiyonundaki lavabo, küvet ve klozetler beyazın 3 farklı tonunda sunuluyor.

Mekanlarda Villeroy&Boch zarafeti