HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mekanı güzelleştiren dekoratif vazolar

Yeni sezonun trend aksesuarlarından biri de vazolar. Yaşam alanları için yüzyıllardır vazgeçilmezler arasında olan bu aksesuar grubu, çağın yenilenen anlayışlarına uyum sağlamakta gecikmedi ve yeniden hakkı olan yere yerleşti. Zarif ve incelikli süsler olarak belirginleşen vazoların şık koleksiyonlarından biri de Karaca Home vitrinlerinde tüketicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

IMG_4842-copy

Vazosuz bir ev dekorasyonunda birşeyler hep eksik kalıyor. Kimi zaman estetik yönden kimi zamansa doğadan kopuşun izleri yüzünden… Bu yüzden vazolar, insanların bugünlerine geçmişten kalan bazı değerleri taşıyabilen ender aksesuarlar arasında.

Karaca Home’un 2014 sezonunda sunduğu aksesuar grubunda da önemli yer tutan vazolar; bu koleksiyonda ister çiçekli ister çiçeksiz olarak kullanılabilecek zarafete kavuşturulmuş. Farklı renk ve modellerdeki dekoratif vazolar ile yaşam alanlarını daha şık ve daha canlı göstermek mümkün oluyor. Geniş koleksiyonda; farklı ebatlarda seramik, porselen, cam ve metalik görünümlü cam malzemelerden üretilen dekoratif vazo seçenekleri bulunuyor.