HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mekanda ve zamanda sonsuzluk

Banyoların güzel göründüğü kadar ihtiyaçlara da cevap vermesi gerektiğinden yola çıkarak Eternal serisini üreten Kale, kullanılan alanın boyutlarına ve birbirlerine uyumlu modüler sistemler sayesinde sınırları kaldırıyor. Alışılmışın dışında estetik seçeneklerin yer aldığı Eternal serisinde, banyolarda tam kontrol sağlayan Wellness dokunmatik ekran sistemi ve daha birçok yenilik sunuluyor.

+Kale-Eternal-01

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale; bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği Eternal serisinde, birbirine uyumlu modüllerle estetik devamlılık hissi uyandırıyor. Büyük ve küçük ölçekli banyolar için farklı ebatlarda ürün önerebilen Eternal, bu mekanlarda köşe ve duvar kenarları gibi hiç kullanılmayan alanları işlevsel hale getiren yan bench dolabı ve modüler kullanımı sayesinde, sıra dışı ve konforlu bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Kova lavabo konforunu modern biçimde sunuyor
Eternal lavabolar ise geometrik çizgileri ve modern görünümleriyle, estetik ve fonksiyonelliği biraraya getiriyor. Geniş iç haznesiyle rahat bir kullanım sağlayan kova lavabo, asimetrik yerleşimi sayesinde konforu modern biçimde sunarken, etajerli lavabo üzerine banyo aksesuarlarınızı koyabilmenize imkan sağlıyor.

Kale-Eternal-03

Geniş dolap ünitesi ve özel tasarım
kabinle ferah banyolar Geniş dolap üniteleri, lavabo altı dolabı ve çekmeceli bench modülleri sayesinde Eternal, geniş depolama alanı sağlıyor. Eternal özel tasarım kabin, geniş kullanım alanı ile duş keyfini artırırken, şeffaf cam görüntüsüyle banyoya ferahlık katıyor.

Kale-Eternal-02

Mobilyalı klozet, işlevselliği ve tasarımı birleştiriyor
Klozet ve bidenin, mobilya ile birleşimiyle ortaya çıkan klozet+mobilya ve bide+mobilya modülleri, sıra dışı görüntüsünün yanında konforlu bir kullanım sunuyor. Mobilyalı klozetler çizgisel devamlılık hissini banyonun bütününe yansıtarak, işlevselliği ve tasarımı kusursuzca birleştiriyor.

Kale-Eternal-04

Wellness dokunmatik ekran sistemi
Dokunmatik dijital kontrol paneliyle, programlanması ve kullanması son derece kolay olan klozet ve bideler, daha önce hiç yaşanmamış banyo deneyimi sunuyor. Klozet ve bideye bağlı dokunmatik ekran kontrol panelinden, klozet taharet suyunun sıcaklık ve debi ayarının yanı sıra, bide ön ve arka taharet suyu sıcaklık ve debi ayarı yapılabiliyor.

1. Şifre: ev yaşamına   (16.09.2014)

Cromateraphy; klozet mobilyasının altına yerleştirilen LED aydınlatmalar sayesinde istenilen renkte aydınlatma olanağı sunuyor. Aromatik koku kartuşu Aromateraphy ise dokunmatik ekran üzerinden banyonun güzel kokmasını sağlıyor. Ayrıca müzik oynatıcı, radyo seçeneği bulunan sistemde bluetooth bağlantısı ile cep telefonu, MP3 player gibi diğer cihazlardan da müzik dinleme seçeneği sunuluyor.