HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Loda’dan iddialı bir sadelik…

Yaşam alanlarında denge felsefesinin izini süren Loda Mobilya, estetiği modernizimin işlevselliği ise sadeliğin etkisi ile güçlü bir kimliğe dönüştürüyor. Markanın modern ev mimarisi için hayat verdiği Anna Köşe Koltuk, tüm fazlalıklardan arındırılmış minimal tavrıyla makro stil anlayışına meydan okuyor.

İskandinav stilinin yalınlığını güçlü bir tasarım öyküsüne dönüştüren Anna Köşe Koltuk, her detayında minimalizmi destekleyen etkileyici doneler barındırıyor. Sade bir tasarım anlayışından doğan Anna, renk çarkının en soft tonlarına ev sahipliği yapıyor.

Modüler yapısı sayesinde metamorfoza uğrayan yaşam alanları için dekorasyon özgürlüğü tanıyan model, kişiselleştirilebilir alanlar yaratıyor. Dört farklı modülden oluşan Anna, birçok kombinasyon yapma fırsatı ile özgün stillere imza atmak için rafine bir tercih sunuyor.

Kullanılan birinci sınıf kumaş kaplamasıyla standartlarından ödün vermeyen tasarım, orta modülünde kullanılan farklı renk tercihi ve ona eşlik eden kırlent ve metal detaylarıyla görsel bir efekt yaratıyor. Konforu tasarımın merkezine alan Anna, çağdaş mekanlar için keyif veren bir işlevselliği de beraberinde getiriyor.