HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Lineadecor’dan mutfakta reform: Axis…

Lineadecor, özgün stiliyle dikkat çeken tasarımı Axis’i, mutfaklarında sade ve şık bir görünüm arayanların beğenisine sunuyor. Markanın modern bir tasarım çizgisi ile yorumladığı model, günümüz mutfaklarına yalın, zamansız ve içten bir atmosfer getiriyor.

+Lineadecor-Axis-sarı-gri

Özgün tasarımıyla sınırları ortadan kaldıran Axis, kişiye özel seçeneklere imkan sağlayan 70 farklı renk ve yüzey alternatifine sahip. Tamamen kulpsuz kapakları ile sade ve akıcı bir görünüm yaratan model, farklı yüzeylere ve her çeşit forma uyumu sayesinde açık mutfaklara da şıklık katan bir tasarım.

Lineadecor--Axis-kahve

Lineadecor, Axis modeli ile birlikte tüm modellere uygulanabilen ve mekanın akılcı kullanımını sağlayan çözümleriyle, alışılmış mutfak formuna yenilikçi bir bakış, farklı bir yorum katıyor. “Minimal tasarım, maksimum konfor ve kullanım kolaylığı” anlayışıyla tasarlanan tavana kadar uzanan boy dolaplar, kayar kapaklı üst dolaplar, 75cm derinliğindeki tezgah, geniş hacimli çekmece sistemleri ve tezgah üstü aksesuarlar mutfaktaki yaşamı daha keyifli kılıyor. 

Lineadecor-Axis-beyaz