HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Lineadecor’dan duru ve akıcı bir tasarım

Farklı zevklere hitap eden şık tasarımlarını mutfaklarında kalite ve estetik arayanların beğenisine sunan Lineadecor; koleksiyonunda yer alan Seta modeli ile mekanları aydınlık ve huzur dolu bir atmosferle buluşturuyor. Modelde dikkat çeken farklı “sadelik” yorumu, ürünün genel form anlayışına hakim olan bir kavram olarak modele karakter kazandırmayı başarıyor.

Seta’da yer alan yatay fugalı kapaklar modelin sadeliğine dinamizm katarken; köşeli formdaki kulplar, tasarımın net görünümüyle büyük bir uyum içinde kurgulanmış. Düz ve yatay formlarla sağlanan genişlik etkisi açık renklerle birleştiğinde, mekanı kaplayan ferahlık duygusu daha da güçleniyor ve böylece model, mutfağı evin en huzurlu mekanı haline getirebiliyor.

Markanın zengin ürün seçenekleri arasında artık Seta’nın entegre kulplu versiyonu da yer alıyor. Entegre kulplar tasarıma kattığı etkinin yanında ergonomik formuyla da dikkat çekiyor. Model; kulp seçeneklerinin yanında beyaz, füme, kiremit, krem, limon sarısı, tortora, zeytin yeşili, alüminyum, koyu ve açık kaşmir ile buz mavisi, gece mavisi ve gök mavisi gibi birçok renk tercihini hayata geçirebilme yeteneği sergiliyor.