HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Lineadecor yeni trendleri yorumluyor

Mutfağa bakış açısı ile farklı ve seçkin bir duruş sergileyen Lineadecor, yılın modasını ve trendlerini yorumuyla harmanlayarak, yeni bir yaklaşımın mekana katabileceği değerlerin altını çiziyor. Markanın geniş koleksiyonu içinden seçtiğimiz Opus ve Onde modelleri; ortak yapısal özelliklerinin yanı sıra kendi öznel sunumları ile de öne çıkarak, markanın mutfağa yüklediği kavramları gözler önüne sermeyi başarıyor.

Lineadecor, Opus modeli ile sadeliğe yeni bir form katarak, mutfağı minimalist bir çizgide ele alıyor. Mat cam yüzeyiyle iddia kazanan tasarım, kulpsuz açılımın sadeliğiyle denge buluyor ve akıcı, özgür bir görünüm sunuyor. Yatay ve düşey çizgileri netleştiren profiller, bütünlük duygusunu destekleyecek şekilde, kapakla aynı renkte tercih edilmiş. Beyaz, krem, fildişi, vizon ve kahve gibi renk tonları, tasarımın sade ve iddialı görünümünü tamamlayan renk seçenekleri olarak dikkat çekiyor. Modelin otomotik açılımlı üst dolapları modern yaşamın temposunu yakalamayı başarırken, LED’li aydınlatmalar da çağdaş yaklaşımı tamamlıyor.

Markanın Onde adını verdiği modeli, ondüleli alüminyum kapakları sayesinde uzun ömürlü mutfaklar sunuyor. Modern ve sıradışı tasarımının yanında kolay temizlenebilir özelliği ve kapaklarının hafifliği ile de dikkat çeken model, hijyenik ve çevre dostu malzemelerle tasarlanmış. Onde’nin alüminyum kapaklarının yanında Lineadecor’a özel farklı lake renk seçenekleri de mevcut. Düz yüzeyler, alüminyum kapaklarla kombine edilebileceği gibi tek başına kullanılarak da modern ve yalın mutfak tercihleri oluşturulabiliyor.