HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

LG’den özel tasarımlı yeni ses sistemi: SoundPlate

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü SoundPlate’i tüketicisiyle buluşturdu. 35 mm’lik yüksekliği ve ince yapısıyla televizyonun hemen altına konumlandırılan cihaz, odada boş alan bırakarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. Ürün, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer’ı ile dikkat çekiyor.

+LG_SoundPlate_1

Sektördeki en ince hoparlörlerden biri olan LG SoundPlate, 35 mm’lik yüksekliğe sahip. Ürün, dijitalden analoğa dönüştürücü sayesinde (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. LG SoundPlate’in optimize ses çıkışı ile ayrıca ses ayarı yapılabiliyor.

Ürünün ayarı kullanıcının favori haberlerinin her satırını kaydetmek ve eğlence programlarını daha net bir seste dinleyebilmek için düzenlenebiliyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı gerçekleştirilebiliyor.