Lamine parke ile dekorasyona yön vermek

Kalite, dayanıklılık ve tasarım zenginliği ile dünyaca tanınan Avrupa’nın lider parke markalarından Meister, yeni lamine parke serisini dekorasyon dünyasına sundu. HannaHome’un Türkiye temsilciliğini yaptığı marka; ahşabın natürel güzelliğini 30 tasarım seçeneğini farklı koleksiyonlarda ve her stile uygun ürün alternatiflerle mekanlara taşıyor.

Lineadecor--Axis-kahve 

Krea

Otantik mekanlar yaratmak isteyen, renkliliği ve farklılığı sevenler için oluşturulmuş Krea koleksiyonunda sıra dışı bir çok ürün yer alıyor. Meşe ve Karaçam ağaçlarının farklı işlemlerden geçerek kreatif yüzeylere dönüştürüldüğü ürünlerden oluşan bu koleksiyon, lamine koleksiyonlarının arasında tasarım özellikleri ile öne çıkıyor.

Lineadecor-Axis-beyaz

Bold

Meşe ve Ceviz ağaçlarının kullanıldığı soft renkli ve doğal dokulu lamine parke ürünlerinden oluşan Bold koleksiyonu; antik yapılı, dalgalı yüzeyli ve her yönü derzli (4V) ürünleri ile dikkat çekiyor. Bu seride lamine parkeler antik kahve, cappuccino, antik beyaz, krem gri gibi renk seçenekleri ile sunuluyor.

+Meister-Lamine-Parke-serisi_Bold-koleksiyonu_HannaHome_8231

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page