KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİNİN KIRMIZISI

Vestel-Kurutmal¦-Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi sadece Vestel’de olan “Finish Time” moduyla çamaşırları istenilen saatte yıkanmış ve kurumuş bir şekilde hazır ederek kullanıcılarına vakitlerini istedikleri gibi değerlendirme olanağı sunuyor. Tek seferde 9 kg yıkama, 6 kg kurutma kapasiteli ürün, programın başlama ve bitiş saatlerini ayarlayan Eco Time modu ile makinelerini elektriğin daha ucuz olduğu saat aralığında çalıştırarak enerji ve bütçe tasarruflarını da artırıyor. Yüksek çözünürlüklü akıllı ekran çamaşırların ağırlığını gösterirken, deterjan dozaj sistemi ile de gerekli deterjan miktarını öneriyor.

Estetik tasarımını, şık bir görünüme sahip full grafik ekranla destekleyen Vestel kurutmalı çamaşır makinesi, aralarında dikkat çekici kırmızının da bulunduğu 4 farklı renk seçeneği sunuyor.

 

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page