HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Köşe rahatlığından vazgeçemeyenlere

Mobilyanın en köklü markaları arasında yer alan Kelebek; kent yaşamı içinde kalıcı ve ayrıcalıklı bir yer edinen köşe kanepeler konusunda da oldukça iddialı bir koleksiyonu beğeniye sunuyor. Renk ve desen seçenekleri ile de geniş bir kitleye hitap eden bu tasarımlar, modern ve çağdaş bir yaklaşım ile mekanlara taşınıyor.

NELSONA

Özellikle salon yapılanmasında belirleyici bir etken olarak göze çarpan «L» formu, köşe kanepelerin genel çıkış noktası konumunda. Bu forma zaman zaman sadık kalan, zaman zamansa farklı yorumlarla yeniden şekillendiren Kelebek; köşe kanepe rahatlığından ve kullanım konforundan vazgeçemeyenlere sesleniyor.

nelsona11

Geniş koleksiyonda yer alan modellerin dikkat çeken ortak özellikleri arasında oturma rahatlığı, farklı kullanım şekillerine izin veren esneklik ve işlevsellik, çarpıcı renk ve desen zenginliği ile yüksek kalite, uzun ömürlülük gibi değerleri saymak mümkün.

Köşe kanepeleri tek ya da takım olarak almak, markanın farklı puf ve tekli koltuk seçenekleri ile değişik kombinasyonlar oluşturmak da mümkün oluyor.