HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Köşe formlarında yakalanan estetik

Oturma alanlarını kendine has tarzı ve yorumları ile şekillendiren Danca; bir yandan salonlarda azalmaya başlayan kullanım alanlarını en iyi şekilde değerlendirmek, bir yandan da modern tarzın estetik yansımalarını mekana taşımak için geliştirdiği köşe uygulamaları ile de beğeni topluyor. Modellerde sadelik, zarafet, konfor gibi önemli unsurlar biraraya getirilmiş.

bali_Modular-close

Bali: Samimi, sıcak ve duru

Yaşam alanında duru bir sadelik yaratmak isteyenlerin tercihi olarak sunulan Bali, net hatlara ve abartısız bir forma sahip olması ile dikkat çekiyor. Sıcak çizgileri, konforlu yapısı ile öne çıkan model; iki boy kanepesi, tek kol, köşe ve element modülleriyle dev bir köşe koltuğu oluşturuyor. Alışık olduğumuz ebatlardan farklı olarak, bir buçuk kişilik tekli koltuğu Love Seat’le de tamamlanabiliyor. XL seçeneği de bulunan şezlong modülü ise Bali’ye ayrı bir zenginlik katıyor.

madeira_Cosy-082-

Madeira: Her ortama uygun bir tasarım

Daha çok üst segmente hitap eden ve Avrupa ülkelerine Hollanda, Avrupa dışındaki ülkelere de Türkiye üzerinden satış yapan Danca’nın modüler ürünlerinden Madeira, yalın çizgileriyle her ortama uyum sağlıyor. Salonda huzuru ve rahatı garanti eden Madeira; günümüz çağdaş insanının yaşam alanından beklentilerini eksiksiz şekilde karşılamak ve yansıtmak üzerine hayata geçirilmiş bir çalışma.

Charm_k

Charm: Nasıl rahat ediyorsanız öyle

Danca’nın dışarıda geçirdiği günün yorgunluğunu eve girdiğinde unutmak isteyenler için ürettiği Charm; kocaman, yumuşacık, kaz tüyü içeren dancafill sırt minderleriyle çok daha konforlu bir oturma alanı yaratıyor. Pufu ve sofasıyla salonda modern bir hava estiren tasarım, biyeli minderleriyle de oldukça şık bir görünüme sahip. Ürün, modüler yapısıyla her ortama uyum sağlıyor ve kılıfları da kolayca değiştirilebiliyor.

Felice-CL&1arm

Felice: Pratik, rahat ve sade

Teun Van Zanten, Michelle Moore, Mat Linders, Hugo De Ruiter, Robert Nimwegen, Thomas Althaus gibi farklı ülkelerden deneyimli tasarımcılarla çalışan Danca’nın Felice serisi, modern yaşamın pratik, rahat kullanımlı, sade ama şık bir örneğini sergiliyor. Estetiği, kaliteyi ve yeniliği birarada sunan model; kanepe, tek kol ve şezlong modülleri ile mütevazi ancak oldukça etkileyici bir köşe modeli…