HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Konforlu ve kesintisiz bir uyku

Hayatın neredeyse üçte biri uykuda geçiyor. Bir sonraki güne zinde ve dinlenmiş başlamanın en önemli anahtarı olan uykunun da her şey gibi ideal ortamlara ihtiyacı var. Peki sizin için bu kadar önemli olan uykunuzun kalitesini yükseltmek için doğru adımlar attığınıza emin misiniz? Gelin isterseniz birkaç uyku ürününe birlikte göz atalım.

Yataş’tan Blue Star
Bonell Yay Sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanları ile Blue Star bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgesini destekleyerek vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı oluyor. Yataş’a özel Purotex teknolojili örme kumaşıyla alerjen ve bakterilerin oluşumunu engelleyerek temiz bir uyku keyfi sunuyor. Tam ortopedik modelin bir yüzünde pamuk, diğer yüzünde ise %100 yün Woolmark vatka kullanılmış.

İşbir ile serin ve rahat
İşbir Yatak tarafından geliştiren Jel serisi, serin ortamda uyumaktan hoşlananlara hitap ediyor. Ürünlerdeki jel katman, insan vücudunun ürettiği ısının jel içerisinden geçmesini ve kısmen dağıtılmasını sağlıyor. Bu sayede temas yüzeyinin ısısı azalıyor ve hoş bir serinlik hissi ortaya çıkıyor. Seri, özellikle yaklaşan yaz günleri için ideal çözümler arasında. Üç boyutlu olarak şekil değiştiren jel katman, her kullanıcının bireysel fiziksel yapısına göre kendini kalıplandırıyor, vücuda tam uyum sağlıyor.

Doğtaş’tan tek yatak, iki farklı konfor
Doğtaş, kadın ve erkek bedeninin farklı bölgelere uyguladığı basınçtan hareketle Premium Yatak’ı geliştirdi. Kadın ve erkek vücudunun ağırlıklarının ve anatomik yapılarının birbirinden farklı olduğu göz önüne alınarak tasarlanan Premium yataklarda vücut ergonomisi için yüksek yoğunluklarda “hyper” yumuşak plaka ve rulo sünger kullanılmış. Anti-stres özelliği bulunan ürün, uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektriği ortadan kaldırıyor. Modelin antibakteriyel ve sinek kovucu özelliği de bulunuyor.

Perabulvari.com’dan kaz tüyü yorgan
Natural Soft Flex adı ile satışa sunulan tek kişilik kaz tüyü yorgan 155×215 cm ölçülerinde üretiliyor ve içerdiği %70 gıdık dolgusu sayesinde yumuşak bir yapı sunuyor. Orta ve üzeri sıcaklık tercihinde olanlar için uygun uyku platformu oluşturuyor.

Gaysan’nın hasta yatakları
Gaysan Mobilya, sağlık açısından faydalı ürünleriyle de dikkat çekiyor. Markanın hasta yatakları, alışılagelmiş hasta yataklarının aksine mekanizma, motor, kablo gibi parçaları içinde bulundurarak ev yatağı görünümü sunuyor ve kolay taşınabiliyor. Yatak içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten Gaysan, tam ergonomi sağlayan visco malzeme seçeneği ile de dikkat çekiyor.