HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Koleksiyon’dan yeni bir koleksiyon

Tasarım odaklı bakış açısı ile ev yaşamına ayrıcalıklı bir yaklaşım sunan Koleksiyon; “Öz aynı olduğunda, yolları ne kadar farklılaşırsa farklılaşsın birarada şık görünebilir her çizgi. Farklı olanlar diğerine yol veriyorsa ve o da aynı saygıyla duruyorsa kendi alanında…” düşüncesiyle yola çıkan yeni bir ürün serisine hayat verdi: Alia…

Farklılıkların biraraya gelerek bir harmoni yaratabileceğine vurgu yapan Alia serisi, özgün karakterini farklı yönlere uzanan kaplamalarının yarattığı estetikten alıyor. Bu yeni karakteristik özellik içerisinde; Faruk Malhan imzasını taşıyan TV ünitelerinden yataklara, büfelerden masalara kadar birçok tasarım hayat buluyor.

Estetiği kadar yalın duruşuyla da öne çıkan serinin salon grubu; büfe, masa, TV Ünitesi ve sehpadan oluşuyor. Modüller; her dekorasyon stiline uyan önermeler sunuyor. Yatak, komodin ve şifoniyerden oluşan Alia yatak odası grubu ise serinin özgün karakterini ve estetik dokunuşunu bu mekana taşıyor. Yataklar; ahşap iskeletleri ve açılı üçgen ayakları ile olgun bir duruş sergilerken, konforuyla da kesintisiz, kaliteli bir uykuya davet ediyor.