HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Klasik tarzda tutkunun izleri

MTN8932Geçmiş ile bugün arasındaki sarsılmaz ve kopmaz bağ, hergün kendisini yenileyerek büyüyor. Yarına ulaştığınızda, yaşadığınız bugün, “dün” oluyor. Şimdiki zamanın geçmişe dönüşmesi sadece an meselesi. Geçmişin anlamlı, günümüze kadar taşınabilen değerleri ise klasik kavramını tanımlayan unsurlar arasında yer alıyor. Günümüze kadar ulaşabilen bu değerler, yaşandığı çağda da bugünün dünyasında d “tutku” ortak paydasında birleşiyor. İşte bu duyguyu klasik mobilya tasarımlarına başarıyla aktaran Fatih Kıral Mobilya; 2014 yılında da alanının en iddialı markalarından biri olarak, günümüz insanı için geçmişte yaşanan tutkuları yorumluyor.

+MTN8979

Türkiye’de klasik mobilya dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Fatih Kıral Mobilya; tüketicisinin yaşadığı mekandan beklediği birçok özel kavramı temsil etme yeteneğine sahip koleksiyonları ile beğeni toplamayı sürdürüyor. Markanın 2014 koleksiyonlarında, ahşap mobilyanın rengarenk kumaşlar ve özel cilalarla bütünleştirildiği farklı bir tarzı da deneyimlemek mümkün oluyor.

MTN9009

Marka; tüketicisinin klasik mobilya ihtiyacını karşılarken, asalet, ihtişam, estetik gibi önemli beklentileri de başarıyla modellerine adapte ediyor. Zarif formlar, günümüz insanının beklentilerine yanıt verebilen klasik yaklaşımlar için önemli bir çıkış noktası konumunda. Markanın geniş koleksiyonunda, ev mobilyasına yönelik hemen her ürünü bulabiliyorsunuz.

MTN8952

Fatih Kıral koleksiyonunda yatak odası takımlarının da ayrı bir yeri bulunuyor. Özel oymalar, ahşabın ağırbaşlı sıcaklığı ve özellikle mekanda yakalanan işlevsellik, tasarımların çağdaş dünyaya sunduğu çözümler açısından etkileyici noktalar.

MTN9039