HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Klasik estetik

İtalyan Gentry Home’un vitrifiye, banyo mobilyaları, bataryalar, radyatörler, banyo aksesuarları, aynalar, aplikler gibi tasarımları; modern çizgileri tarihi referanslarla buluşturmayı başarıyor. Koleksiyon Fantasia Seramik tarafından Türkiye’de beğeniye sunuluyor.

FOTO13_ambience

Gentry Home markasının Viktoryan tarzdan Art Deco akımına kadar uzanan klasik stil yelpazesinde yer alan banyo mobilyaları, geçmişin sıcaklığını banyolarında hissetmek isteyenler için tasarlanmış. En kaliteli materyallerin prestijli el işçiliğiyle birleştiği Gentry Home koleksiyonları; porselen öğelerden dökme küvetlere, aksesuarlardan dekoratif mobilyalara kadar çok geniş bir seçme özgürlüğü tanıyor. Lavabo ve dolapların birlikte kullanıldığı banyo mobilyaları fonksiyonelliği şıklıkla bütünleştirirken, klasik stilin her detayını yansıtıyor. Yirmiye yakın lavabo, havlu dolabı ve lavabo konsolu modelleri alternatiflerinin yer aldığı tasarımlar, dikkatle çözümlenmiş bir işlevsellik sunuyor.

Bu geniş koleksiyonda yer alan ve fildişi emaye parçaların nervürlü raflı dolap yapımında kullanıldığı Grace, katı maun mobilyadan oluşan şık bir tasarım. Gümüş varakların ahenkli bir şekilde dağıldığı ünite, zarafetin sembolü olarak banyolardaki yerini alıyor. Küçük bir malzeme çekmecesi ve şekilli bacaklardan oluşan Benjamin ise siyahın asaletini en iyi şekilde temsil ediyor. Gümüş ve siyah kaplama seçenekleri sunan model, siyah mermer yüzeyiyle de doğal bir görünüm sergiliyor.

 BENJAMIN FOTO1_GRACE FOTO6.MANHATTAN