HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Klasiğin vazgeçilmezliği günümüze taşınıyor

+eleganza1-k

İtalyan Isvea’nın klasik esintiler ve modern çizgiler sentezi Eleganza serisi, nostalji ve retrodan hoşlananlar için özel olarak dizayn edilmiş. Seri; İtalya’nın ödüllü tasarımcısı Simone Valsecchi tarafından tasarlanmış. 2013 A Design Ödül yarışmasında Gümüş Ödül ve bu yılki A Design’da da genç Türk tasarımcı Sevil Acar’ın banyo mobilyası tasarımıyla ödül kazandı.

ECE-ELEGANZA-C03DETAY-RH-(k)

İtalya’nın yarım asrı aşkın deneyimiyle vitrifiye seramik alanında önde gelen markalarından biri olan Isvea’nın yeni serisi Eleganza, Türk tüketicilerinin beğenisine sunuldu. Klasik şıklığı modern çizgilere taşıyan Eleganza, İtalyan stilinden ve şıklığından ilham alarak, banyo kültürüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Seride yer alan 3 farklı boyuttaki lavabo uyumlu Eleganza banyo mobilyaları, zarif ayakların üzerinde yükselen masif ahşap tablası ile şık, iddialı ve yenilikçi bir tasarıma sahip. Asma ve duvara sıfır olarak üretilen klozet ve bideler ise farklı ihtiyaçlara uygun alternatifler sunuyor.

eleganza2-k

Vitrifiye serisini İtalya’nın ödüllü tasarımcısı Simone Valsecchi’nin, banyo mobilyalarını ise genç Türk tasarımcı Sevil Acar’ın tasarladığı Eleganza’nın dolap içi fonksiyonel seperatörlerle içini isteğe göre düzenleme olanağı sunan lavabo dolabı, kulpsuz tasarımı ve pratik detayları ile her banyoya uyum sağlıyor. Serinin masif ahşap kullanılarak üretilen banyo mobilyası, İtalyan ahşap mobilya işlemeciliğinin gerçek bir örneği… İtalyan tarzının modern yorumu ise mekâna ayrıca sıcaklık katıyor.