HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kışlık çamaşırları yıkama ve kurutma derdine son

Yaz’ın güneşli sıcak günleri geride kaldı ve soğuyan havalarla birlikte çamaşır kurutma derdi de yeniden kapımıza dayandı. Ev yaşamı için teknoloji üreten markalar da bu derdi ortadan kaldıracak güçlü modellerini ardı ardına tanıtmaya başladı. Çamaşır ve kurutma ya da sadece Kurutma makineleri, bir yandan kısa sürede ve verimli şekilde çamaşırları ütüye hazırlarken, bir yandan da çok daha hijyenik şartlarda kurutma performansı sunuyor. Gelin bu modellerden bazılarına göz atalım.

Arçelik 9146 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Arçelik’in 9 kg yıkama ve 6 kg kurutma kapasiteli modeli, hava yoğuşturmalı kurutma teknolojisi sayesinde nemi yoğuşturma için soğuk hava kullanıyor ve su tüketmiyor. Kuruluk seviyesini algılayan Akıllı Algoritma ile kurutmayı çamaşır miktarı ve kuruluk seviyesine göre en ideal sürede tamamlıyor. Kurutma programlarında çamaşır tipine göre ekstra, dolap, ütü, narin ve zamanlı kurutma özellikleri bulunuyor. LCD Ekran ile program aşamaları, program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebiliyor, ekran üzerinden sıcaklık, sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabiliyor. Yıka&Giy Programı ise otomatik olarak yıkama ve sonrasında kurutma yapıyor. İki adet gömlek 34 dakikada, beş adet gömlek ise 55 dakikada hem yıkanıyor hem de kurutuluyor.

arcelik

Samsung Crystal Blue

Samsung Electronics, 9 ve 10 kg kapasiteli iki farklı modelden oluşan Crystal Blue serisi ile beğeni topluyor. Modeller Kış aylarında kaldırıldıkları yerden çıkarılacak yorganlar için de maksimum hijyen vaat ediyor. Tüm yorganlarınızı kendi evinizde yıkama imkanı sunan serinin 10 kg kapasiteli WW10H9610EW/AH modeli, aynı zamanda A+++ enerji sınıfında yer alıyor. 1.600 devir hızı ve Samsung’un benzersiz Eco Bubble teknolojisi, mükemmel sonuçlar için bir arada sunuluyor. 10 yıl garantiye sahip Digital Inverter Motor kullanım ömrü açısından güven verirken, akıllı sensörlerle yıkama özelliği de performansı artırıyor. Beyaz gövde üzerinde mavi kristal kapak, dış görünüm açısından da ürünü çekici kılarken, 36 cm’lik ergonomik geniş kapak ve tam dokunmatik LCD ekran ve favori program seçimi, kullanım kolaylığına önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Samsung_Crystal-Blue

Hotpoint Aqualtis

Avrupa’nın ilk kurutma makinesi üreticisi Hotpoint’in Soft Dry (Hassas Kurutma) teknolojili yeni Aqualtis kurutma makinesi, daha düşük ısı ve daha yumuşak tambur hareketleri sayesinde en hassas yünlü ve ipekli giysileri bile renklerini soldurmadan ve dokularını yıpratmadan güvenle kurutuyor. Yeni Hotpoint kurutma makinesi 9 kg. kurutma kapasitesi sayesinde Kış günlerinde kuruması uzun zaman alan dağ gibi çamaşırı maksimum güvenle tek seferde kurutuyor. A++ enerji sınıfı Hotpoint Aqualtis kurutma makinesinin sahip olduğu Kırışık Önleme Programı ile ütüye ayrılan zamanı minimuma indiriyor.

hotpoint

Indesit Innex

Indesit’in sunduğu Innex çamaşır makinesi, çamaşırları yalnızca 9 dakikada tazeliyor. Model, giysileri havalandırma imkanı vermeyen yağışlı Kış günlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Bir kere giyilmiş, yoğun yemek, egsoz veya sigara kokusuna maruz kalan kıyafetler Innex ile yalnızca 9 dakika içerisinde adeta yeni yıkanmış gibi oluyor. Tek tuşla çamaşır yıkama imkanı sunan 8 kg yıkama kapasiteli ve A+++ enerji sınıfı Innex, yüksek enerji tasarrufu, dayanıklılık ve sessizlik sağlayan Inverter motor teknolojisine de sahip.

indesit

Siemens WT45W560TR

Siemens Ev Aletleri’nin yeni çamaşır kurutma makinesi WT45W560TR; Yaz aylarında açıkta kurutmak zorunda kaldığınız çamaşırlarınızı Güneş’in soldurucu etkisinden ve tozdan korurken, Kış aylarında da ev içinde hava kalitesini bozan ıslak çamaşırlardan sizi koruyor. Elektrik tasarruflu mode hem çamaşırların hem de ev halkının sağlığını korurken, süper kurutma fonksiyonuyla yaşamın hızlı temposuna ayak uyduruyor. Modelde Gömlek / Bluz, Yorgan, Yastık, Outdoor, Havlu, Süper Kısa, Mix, İç Giyim / Hassas, Yünlüleri Sepette Kurutma, Ayakkabıları Sepette Kurutma, Süreli Havalandırma gibi çamaşır türlerine ve yapılmak istenen işleme göre 11 ayrı fonksiyon bulunuyor.

Siemens_WT45W560TR_kurutucu

Kışlık çamaşırları yıkama ve kurutma derdine son