HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kişisel havuzunuzda Yaz keyfi

Duravit imzalı Blue Moon ve Sundeck havuzlar, tepeden tırnağa insanı saran bir keyif için rafine detayları ve saf bir tasarımı bünyesinde barındırıyor. Modeller, kişiye özel havuz kavramını hayata geçiren özelliklere sahip.

Pool_Blue_Moon_1

Kare gövdesi ve mükemmel yuvarlatılmış teknesiyle, Kübik esintiler taşıyan Blue Moon bir tasarımcının rüyasını yansıtıyor. 180×180 cm’lik mükemmel orantılarıyla birden fazla kişiyi içine alabilecek büyüklükte bir ürün. Beyaz akrilik ve seçkin ahşap paneller arasındaki uyum havuzu hem zarif hem de ayırt edici kılıyor. Kullanılmadığı zamanlarda havuzun üzeri içi dolgulu bir deri örtüyle kapatılarak kolayca saklanabiliyor. Bağımsız, köşe veya duvardan duvara modelleri ile her türlü kullanıma uygun dizayn edilmiş.

Avusturyalı tasarım ekibi EOOS imzalı Sundeck havuz, saf biçimi ve minimalist tasarımıyla dikkat çekiyor. Havuz zarif ince panelleriyle ortogonal tasarıma incelikli bir nüans katıyor. Entegre teknoloji paneli yandaki kullanışlı rafın altında yer alıyor. Tam açıldığında 241 cm uzunluğunda olan deri örtüsü, rahatlamak için rahat bir yüzey sağlıyor. Örtü aynı zamanda havuzda yalıtım da sağlayarak, daha az enerji tüketilmesini mümkün kılıyor. Eco veya standby modu devreye alınarak, kulanılmadığı zamanlarda su sıcaklığı düşürülebiliyor.

Pool_Sundeck_1

Modellerin hijyen yönetim sistemi, suyun üç aya kadar teknede kalabilmesini sağlıyor. Suyu sürekli olarak entegre bir filtreden geçirerek istenilen sıcaklıkta tutuyor. Havuzlar entegre kumanda panelindeki bir düğmeye basarak kolaylıkla boşaltılabiliyor.