HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kişiliğinizi mutfağınıza yansıtın

Son yıllarda evlerde sosyalleşmenin merkezlerinden biri haline gelen mutfaklar; bir yandan giderek daha pratik ve ergonomik hale gelen yapıları ile hayatı kolaylaştırırken, bir yandan da modern, klasik, country, retro gibi birçok akımın etkisini de yaşam alanlarına taşıyor. Bu çeşitlilik; hem kendi tarzınızı ve estetik algınızı mutfağınıza yansıtmanıza yardımcı oluyor hem de kendi alışkanlıklarınıza, mutfağınızı nasıl kullanmak istediğinize göre şekillendirebileceğiniz bir kullanım esnekliği sunuyor. Öyle ki mutfağınız, size özel ve sizi tanımlayan bir mekan haline dönüştürülebiliyor.
VARENNA-PHOENIX-MUTFAK
Varenna Phonex / İtaldeco
İtaldeko tarafından Türkiye pazarına sunulan Varenna Phoenix; modern tasarımı ve işlevselliği ile beğeni topluyor. Doğal ahşap fon üzerinde öne çıkartılan kapak rengi kombinasyonları, modelin etkileyici görünümünü artırıyor. Kulpsuz dolap kapakları ve geniş, kullanışlı açık raf formları; sade ve çarpıcı bir yorumu hayata geçiriyor.
 Effe / Lineadecor   Lineadecor’un yeni modeli Effe, dünyadaki doğal ormanların ve yaşam ortamının bozulmasını engellemeyi amaçlayan FSC (Orman Yönetim Konseyi) sertifikasına sahip bir ürün olarak beğeniye sunuldu. Ahşap desene üç boyut ve derinlik kazandırılarak en doğal haline ulaştırmayı başaran teknoloji sayesinde, ürünü doğal ahşaptan ayırmak imkansız hale geliyor. Modelin ergonomik ve fonksiyonel yapısı da yine markanın diğer modellerinde olduğu gibi titizlikle hayata geçirilmiş.
Effe / Lineadecor
Lineadecor’un yeni modeli Effe, dünyadaki doğal ormanların ve yaşam ortamının bozulmasını engellemeyi amaçlayan FSC (Orman Yönetim Konseyi) sertifikasına sahip bir ürün olarak beğeniye sunuldu. Ahşap desene üç boyut ve derinlik kazandırılarak en doğal haline ulaştırmayı başaran teknoloji sayesinde, ürünü doğal ahşaptan ayırmak imkansız hale geliyor. Modelin ergonomik ve fonksiyonel yapısı da yine markanın diğer modellerinde olduğu gibi titizlikle hayata geçirilmiş.
Opaco / İntema “Evin ve mutfağın kendine özgü karakterini ön plana çıkaran, bütüne hakim olan ana unsur renklerdir” diye düşünenler için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkan İntema tasarımının adı Opaco... Mutfak tasarımında yeni bir trend olarak öne çıkan mat lakenin en şık hallerinden birini gözler önüne seren Opaco, modern ve ferah duruşuyla farkını ortaya koyuyor.
Opaco / İntema
“Evin ve mutfağın kendine özgü karakterini ön plana çıkaran, bütüne hakim olan ana unsur renklerdir” diye düşünenler için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkan İntema tasarımının adı Opaco… Mutfak tasarımında yeni bir trend olarak öne çıkan mat lakenin en şık hallerinden birini gözler önüne seren Opaco, modern ve ferah duruşuyla farkını ortaya koyuyor.
Pierina / Kelebek Kelebek Mutfak, 2015 koleksiyonlarından Pierina ile mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandırıyor. Beyaz ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanan ve Country tarzıyla öne çıkan model, kullanışlı detaylarıyla ve pürüzsüz mat lake yüzeyi ile dikkat çekiyor. Üründe, her mutfağa uyum sağlamayı kolaylaştıran zengin modül, renk ve aksesuar seçenekleri bulunuyor.
Pierina / Kelebek
Kelebek Mutfak, 2015 koleksiyonlarından Pierina ile mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandırıyor. Beyaz ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanan ve Country tarzıyla öne çıkan model, kullanışlı detaylarıyla ve pürüzsüz mat lake yüzeyi ile dikkat çekiyor. Üründe, her mutfağa uyum sağlamayı kolaylaştıran zengin modül, renk ve aksesuar seçenekleri bulunuyor.
quarzo
Quarzo / Vanucci
Vanucci, Quarzo modeliyle mutfaklara romantik renk seçenekleri ulaştırıyor. Geri dönüşümlü malzemesi ile doğa dostu olan Quarzo, markaya özel kendinden kulplu tasarımı ile göz dolduruyor. Geniş tezgah altı çekmeceleri ve kullanışlı kiler dolaplarıyla fonksiyonel bir alan yaratıyor. Ahşap modellerle de kombine edilebilen tasarım, yeni cam kapakları ve 10 farklı renk seçeneği ile öne çıkıyor.
Vogue / İntema   İntema, Vogue modelini Tik gibi özel doğal kaplamaların yanında klasik doğal kaplama görüntüsünden hoşlanan kullanıcılar için ceviz, kiraz, meşe gibi renk seçenekleri ile sunuyor. Ahşabın ağırbaşlı çekiciliğine sahip tasarım, İntema Mutfak’ın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Lumina ile birleşiyor.
Vogue / İntema
İntema, Vogue modelini Tik gibi özel doğal kaplamaların yanında klasik doğal kaplama görüntüsünden hoşlanan kullanıcılar için ceviz, kiraz, meşe gibi renk seçenekleri ile sunuyor. Ahşabın ağırbaşlı çekiciliğine sahip tasarım, İntema Mutfak’ın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Lumina ile birleşiyor.