HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kış’a özel seramik modelleri

Evde olduğu kadar ev dışı yaşam alanlarında da seramiği yorumlayan Bien, özellikle Kış aylarında daha yoğun kullanıma sahne olan mekanlar için geliştirdiği özel serileri ile dikkat çekiyor. Markanın SPA’lar, klasik Türk hamamları ve dış mekanlar için geliştirdiği bu özel seriler arasından Picasso, Elhamra ve Misto’yu sizin için inceledik.

Elhamra-detay-1-2013

Saray esintisi: Elhamra

Turkuazın çeşitli tonları ve beyaz renk seçenekleriyle Elhamra, geniş SPA ve banyo alanlarını rüya gibi mekânlara dönüştürüyor.Hem yerde hem duvarda kullanılabilen seri 40×40 ve 30×60 cm ebatlarında üretilerek beğeniye sunuluyor. Modelin şık ve asil tarzı, saraylarda yakalanan ihtişamı da uygulandığı mekana konuk ediyor.

elhamra-hamam-2013

Picasso: Sanatın mekanlara yansıması

Bien’in, SPA’ların duvar dekorasyonu için en fazla tercih edilen serilerinden Picasso, mavi ve vizon renk seçenekleri ile doğallığı yansıtıyor. 14.5×60 cm ebatlarında olan seri ayrıca mutfak, banyo gibi iç mekânlarda, teras ve bahçe gibi dış yaşam alanlarında ve bunların yanı sıra yer döşemesinde de kullanılabilecek geniş bir skala sunuyor.

spa_picasso

İç ısıtan bir seri: Misto

Düşük sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklılığı, kaymazlık özelliği gibi önemli avantajları bünyesinde toplayan Bien ürünleri, hem dış hem iç mekanlar için ideal çözümler sunuyor. Markanın; kolay temizlenebilir olması nedeniyle özellikle şöminelerin etrafında kullanılan Misto ürünü de bunlardan biri. Uygulandığı alana sıcak bir şıklık katan Misto, 61×61 cm ebatlarında ve ceviz renginde üretiliyor, ahşap görünümünü seramiğin doğallığı ile buluşturuyor. Model teraslarda, bahçelerde ve balkonlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Dağ evlerinde ve soğuk bölgelerde, sert doğa koşullarında yaşam alanlarını zevkine göre döşemek isteyenler için de ideal bir seçenek oluşturuyor.

MISTO

Kış’a özel seramik modelleri