HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kış koleksiyonları; Country ve Bolton

Evlere zarafet ve sadelik getirmeyi hedefleyen Doğtaş 2014 koleksiyonu, soğuk Kış aylarında iç ısıtacak Country ve Avangart stiline sahip takımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın özel takımlarından Country ve Bolton; ahşap ayak, eskitme kulp ve el yapımı çektirme detaylarıyla tarzlarını ortaya koyuyor.

 

Doğtaş Country


Dogtas-Country-(2)

Doğtaş Country yemek odası takımının stilini oluşturan temel öğeleri; eskitme kulplar ve masa yüzeyinde kullanılan meşe üst tabla. Yemek masası, konsol, konsol aynası, TV standı, orta ve yan sehpanın bulunduğu yemek odası takımında, sandalyeler mat kırık beyaz ayaklar ve çiçek desenli kumaştan oluşuyor. Cam kapaklı bölümlerde kullanılan gün ışığı spotlar da geniş vitrin bölümünü zenginleştiriyor.

Country yatak odasında ise yine serinin en önemli detayı olan eskitme kulplar kullanılmış. Yüzey ve kapaklarda Aytaşı, Arizona Meşe ve Mat Bianco renk kombinasyonu tercih edilmiş. Aydınlatmalı askı boruları, asansör, çekmece ve pantolon askısıyla zenginleştirilen dolap içi aksesuarları modern görünümle beraber, kullanışlı ve geniş kullanım alanı sağlıyor.
_-

Bolton salon takımı

Dogtas-Bolton-(1)

Mobilyada Avangarde stil sevenlere hitap eden Bolton salon takımında estetik ve konfor ön planda tutuluyor. Uzun ömürlü ahşap kayın iskelet ve yüksek konfor sağlayan kompozit sünger üzeri elyaf kullanılan koltuklar, sırt ve kol üstü bölümlerinde uygulanan el yapımı çektirmelerle estetik bir görünüme kavuşuyor. Ceviz ve ekru renk alternatifleri bulunan takım, desenli ve düz renk kırlentlerle süslenen üçlü, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor.

Kış koleksiyonları; Country ve Bolton