HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kendinizi banyonuzda ayrıcalıklı hissedin

Günümüz insanı banyosunda artık hijyen duygusunun yanı sıra hem estetiği hem de işlevselliği birarada görmek istiyor. Çarpıcı formlar, bütünsellik, pratik çözümler, kolay kullanım, ergonomi, sağlık derken; listeye her an yeni bir beklenti daha ekleniyor. Çünkü banyolar artık bir yaşam alanı haline geldi. Bu noktada, ürettiği çözümlerle dikkatimizi çeken modellerden biri de Creavit’in Nice adlı tasarımı oldu.

+nice1

nice2Creavit’in mobilya koleksiyonunda yerini alan Nice; iki farklı seçenek ile tüketicisine seslenirken, banyoyu fonksiyonel ve şık bir mekan olarak tanımlamayı başarıyor. Model; uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığıyla mobilyaların vazgeçilmez malzemesi olan ceviz ya da beyaz erik sadeliğinde alternatifler sunuyor. Tasarımın “asma” olarak hayata geçirilmiş olması, kullanım ve temizlik açısından kolaylık sağlıyor, gövdede bulunan havluluk da işlevselliği tamamlıyor.

Estetik çizgileri ve fonksiyonel kullanımıyla da öne çıkan Nice Banyo Mobilyası, 85 cm’lik lavabo modülü ve raflı aynalı üst modülden oluşuyor. Takımın tamamlayıcısı olan 180 cm’lik boy dolabı ise en gerekli malzemelerin el altında muhafaza edilmesine imkan tanıyor. Marka; modelin kendisi ile uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılmasını öneriyor.