HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kendi küçük işlevi büyük tasarımlar

Gelişen teknoloji ile her cihaz biraz daha küçüldü ya da giderek küçülüyor ama konumuz onlar değil. Zaten küçük olup da boyundan büyük işler başaran bazı aletlere göz atmak istiyoruz. Yani işlevsel bir tartının ya da bir fotoğraf makinesinin maksimum küçülebileceği nokta üç aşağı beş yukarı bellidir. İşte bu ebatlara daha hangi özellikler sıkıştırılabilir, daha ne kadar fonksiyonel hale gelebilirler? Aradığımız yanıt bu…

Şu bir gerçek ki hepimiz yaşadığımız hayatı daha kolay ve pratik, daha işlevsel yaşamak istiyoruz. Bazı cihazlar bize öyle şeyler sunsunlar ki zamanımız bize kalsın ya da ulaşmak istediğimiz sonuca hızla, zahmetsizce ulaşalım. Hatta bu cihazlar, sürekli olarak yenilikler de sunsunlar çünkü hayat kısa ve kullanırken keyif almak, performans elde etmek, yeninin heyecanını hissetmek istiyoruz.

Bu isteklerimizi yerine getiren cihazlar bir de düşündüğümüzden küçükse o zaman daha da mutlu oluyoruz. Çünkü yaşam alanları daraldı, üstümüzde taşımamız gereken materyaller de fazlalaştı. Peki bu küçük ama aslında bir o kadar da büyük cihazlar neler? Yüzlerce farklı ürün arasından sadece bir kaçını sizin için sayfalarımıza taşıdık.

Kendi küçük işlevi büyük tasarımlar