HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kalıpların dışında bir yaşam

Mobilyada tasarım odaklı modellerin her biri, kullanıcısına daha farklı ve daha özgür bir dünya sunmaya çalışıyor. Alışkanlıkları ve kalıpları reddeden bu yaklaşım, birçok güçlü markanın koleksiyonunda olduğu gibi Doğtaş’ta da kendisini gösteriyor. Firmanın Modestline tasarımı olan Nolina modeli de yemek odası, TV Ünitesi ve yatak odasından oluşan konsept sunumu ile ilgi çekici çalışmalar arasında…

Nolina modelinin yemek odası takımı, akritas ile ekru beyazının sıradışı uyumunu gözler önüne seriyor. Cam kapakları ile mekanı daha ferah bir hale getiren tasarım, aynı zamanda sergilenmesi istenen objeler için de korunaklı ve şık bir platform sunuyor. Çekmecelerinin yanında yer alan aydınlatma sistemiyle de göz dolduran cam vitrin, bu anlamda dikkat çeken ünitelerin başında… Birbirinden bağımsız kullanılabilen çekmece ve dolap bölümleri ile pratik ve işlevsel bir çözüm sunan modern konsolu, sade ve çözüm odaklı yemek masası tamamlıyor.

NOLINA_YMK_01

Modelin yatak odası çalışması da yine işlevselliği üst düzeyde ele alan, aynı zamanda da estetikten ödün vermeyen bir yapıya sahip. Takımın beş kapılı ve sürme kapaklı dolap seçenekleri; yatak odalarının genişliğinden bireysel zevklere dek birçok konuda sahibine esnek seçim yapma şansı sağlıyor. Düzenli gardırop iç dizaynı, bu alanda saklanan her eşyaya kolay ve ergonomik şekilde ulaşmayı garanti ediyor. Takımda şifoniyer, komodin, karyola ve baza üniteleri yer alıyor. Mat siyah kulplar ve uzun ömürlü teleskopik ray sistemi; şık ve konforlu kullanım için düşünülmüş.

NOLINA_YTK_01

Asimetrik tasarımıyla özgün bir görünüm sağlayan Nolina TV Ünitesi, özgürce konumlandırılabilen duvar modülleri ve geniş iç hacimli çekmeceleriyle öne çıkıyor.

NOLINA_TV_02