HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kale’nin tanımladığı banyolar

Islak mekanlar üzerine uzman yaklaşımlar sergileyen Kale; banyoyu bir bütün olarak ele alıp kurgulayan çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Alanında güçlü markaları bir çatı altında toplayan grup, tüketicisinin beklentilerini detaycı ve özenli bir anlayış ile yorumluyor.

Eternal serisi ile sonsuzluğu yakalamak
Kale, Eternal serisi ile kullanılan alanın boyutlarına ve birbirine uyumlu modüler sistemler sayesinde banyolarda sınırları kaldırıyor. Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirilen seri, birbirine uyumlu modüllerle estetik devamlılık hissi uyandırıyor. Büyük ve küçük ölçekli banyolar için farklı ebatlarda ürün önerebilen Eternal, banyolarda köşe ve duvar kenarları gibi hiç kullanılmayan alanları işlevsel hale getiren yan bench dolabı ile de sıra dışı ve konforlu bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Klozet ve bidenin, mobilya ile birleşimiyle ortaya çıkan modülleri, sıradışı görüntüsünün yanında konforlu bir kullanım getiriyor. Wellness Touchpad ile banyolarda yeni dönem başlatan Kale; klozet ve bideye bağlı dokunmatik ekran kontrol panelinden, klozet taharet suyu sıcaklık ve debi ayarının yanı sıra, bide ön ve arka taharet suyu sıcaklık ve debi ayarı yapılmasına olanak veriyor. Cromateraphy – Klozet mobilyasının altına yerleştirilen LED aydınlatmalar sayesinde istenilen renkte aydınlatma olanağı sunuluyor. Ayrıca Aromateraphy aromatik koku kartuşu, Touchpad üzerinden banyonun güzel kokmasını sağlıyor. Müzik oynatıcı, radyo seçeneği bulunan sistemde, bluetooth bağlantısı ile cep telefonu, MP3 player gibi diğer cihazlardan da müzik dinleme seçeneği sunuluyor.

Edilcuoghi’nin İstanbul’u
Kale Grubu’nun İtalya’daki prestijli markası Edilcuoghi, dünyanın en büyüleyici şehrinin yansımalarından ilham alarak yorumladığı İstanbul koleksiyonunu tanıttı. Markanın İstanbul’un güzelliğini İtalyan tasarımı ile buluşturduğu koleksiyon, İtalya’nın seramik üssü Sassuolo bölgesinde üretilerek tüm dünyaya ulaştırılıyor. Türk dokusunu yansıtan ögelerle dekore edilen feminen, sade ve romantik duvar karoları ile donatılan banyolar, gizemli bir şehrin izlerini dünya ile tanıştırıyor.

Estetik ve işlevsel armatürler
Kaliteli, fonksiyonel ve estetik armatürleriyle yaşam konforunu artıran Kale, kullanışlı detaylarla zenginleştirdiği yeni armatür serilerini tüketicisi ile buluşturmaya başladı. Geniş bir yelpazede koleksiyon haline getirtilen serilerden biri olan Volt Max; çıkış ucu yüksekliği ve uzunluğu sayesinde sağladığı yıkama kolaylığıyla kullanıcılara maksimum konfor sağlaması için tasarlanmış. Yeni koleksiyondaki bir başka seri olan Ventus ise köşeli ancak yuvarlatılarak keskinliği alınmış hatları ile genel beğeniye hitap ediyor. Seride yakalanan dizayn çizgisi, yıkama için ayrılmış geniş bir alan ile rahatça kullanabilmeyi sağlıyor.