HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kale’den masalsı bir banyo konsepti

Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği banyo serileriyle beğeni kazanan Kale, romantik tonların hakim olduğu Victorian ile banyolarda estetik ve elit bir ambiyans yaratıyor. Romantizmin, pastel tonlar ve dramatik formlarla anlam kazandığı bir tarzın şifrelerini barındıran seri; bir balerin zarafetine sahip narin ve yumuşak kıvrımlarıyla estetiğin feminen dokunuşunu temsil ediyor.

Yumuşak kıvrımlar, soft tonlar, bahar çiçekleri ve tüllerle bezenmiş fotoğrafik dekorlar ile bütünleşen Victroian serisi, her mevsim bahar coşkusunu yansıttığı evlerde, adeta bir çiçek bahçesinde yaşandığı hissi uyandırıyor.

Kale-Banyo-Victorian

Klasik şıklık

Rahat açılan ve sessiz kapanan dolap çekmeceleri, kıvrımlı hatlarıyla banyoya klasik bir görünüm katarken, ultra lake boyası sayesinde hem yüksek parlaklık hem de dayanıklılık sağlıyor. Havlu ve bornozlar için ekstra kullanım alanına sahip boy dolaplar, yavaş açılan ve sessiz kapanan kapaklarıyla uzun ömürlü ve konforlu…

Asil dönem

Victorian vitrifiye ürünleri, dekorasyon tarihine damgasını vuran çok özel bir dönemin zarafetini banyolara taşıyor. Dönemin izlerini ustaca günümüze uyarlayan tasarımda yer alan aydınlatmalı oval ayna da formu sayesinde Victorian etajerli lavabo ile uyumlu bir birliktelik sergiliyor.