HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kalebodur’dan ödüllü bir seri: Hexagon

“Yaratıcılığınızın yapı taşı” sloganıyla, mimarlar ve tasarımcılar için özel ürünler geliştiren Kalebodur, geçmiş ve modernin zarif birlikteliğini yeni serisi Hexagon’da buluşturuyor. Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde kaplama malzemeleri kullanımına getirdiği yenilikçi yaklaşımdan dolayı İyi Tasarım Ödülü’ne layık görülen Hexagon, sıra dışı formuyla ayrıcalıklı yaşam alanları yaratıyor.

Kalebodur_Hexagon_1

Geçmiş ve modernin zarif birlikteliğinden zamansız bir şıklık yaratan Kalebodur, birbirinden bağımsız uçları Hexagon serisinde biraraya getiriyor. Seri ile Akdeniz’in ruhu istenen her alana taşınabiliyor. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen Hexagon’da bütün renkler ve duygular birbirinin içinde: Sert ve yumuşak, sıcak ve soğuk, köşeli ve yuvarlak…

Modeldeki bütün renkler hem mekana apayrı bir hava katıyor hem de bir bütünün parçası görüntüsü veriyor. Bütün karşıtlıkları ahenk içinde sunan karolar 20×20 cm ve 20×60 cm gibi sıra dışı ebatlardan oluşuyor. Hexagon serisinin zengin dekorları iki farklı dünyayı birleştiriyor: Bold ve Heritage. Geleneksel ve modern çizgilerin iç içe olduğu seride, siyah ve krem renklerinin yanında cotto ve taupe tonlarından oluşan dört farklı rengin kusursuz uyumu öne çıkıyor.

Kalebodur_Hexagon

Kalebodur’dan ödüllü bir seri: Hexagon