HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Jakuzide keyif, konfor ve hijyen birarada

VitrA; banyolarda çağdaş çözümler oluştururken, kullanıcısı ile bir bütün halini alacak modeller oluşturmaya da devam ediyor. Markanın son dönemlerde ön plana aldığı tasarımları arasında yer alan Wellness/SPA uygulamaları; bir yandan ev sahiplerinin günlük yaşamdan kaynaklı yorgunluklarını alırken, bir yandan da yeni bir güne arınmış, yenilenmiş başlamayı garanti ediyor.

VitrA, farklı tasarımı Well-Nature ile kış aylarında okyanusun masmavi ferahlığını evlere taşıyor. Çeşitli oturma ve yatma alternatifleri bulunan Well-Nature’nin su jetleri, vücudun her bölgesine farklı masajlar uyguluyor. Gri meşe ya da iroko kaplamalı duş paneliyle aynı renkte sunulan merdiven, giriş ve çıkışı rahatlatıyor. 40º C’ye kadar termostat kontrolü bulunan ürünler, özel sensörüyle güvenli bir kullanım sunuyor. Kompozit kaplaması ve bakım gerektirmeyen paslanmaz çelik ayakları ise SPA keyfini uzun ömürlü hale getiriyor. Düşük enerji tüketimi ile dikkat çeken tasarım, aynı zamanda müzik çalarıyla da keyifli saatleri vazgeçilmez kılıyor.

Profesyonel alanlara uygun Wellness/SPA çözümleri de üreten VitrA, günlük hayatın stresinden arınarak yenilenmek isteyen misafirlerine hijyen, keyif ve konforu güvenle sunmak isteyen işletmelere Well-Fit ve Well-Break’i öneriyor. Zeminde gömme olarak veya dış panelleriyle kullanılabilen Well-Fit, partikül tutucu filtresi ve ozon jeneratörü sayesinde, suyu yenileyerek her an temiz kalmasını sağlıyor. Değiştirilebilir filtresi uzun süreli kullanım imkanı sunarken, 3 KW’lık ısıtıcısı istendiğinde suyu sürekli sıcak tutuyor. Farklı ergonomide oturma ve yatma alternatifleri bulunan Well-Break’in su jetleri, vücudun her bölgesine farklı masajlar uyguluyor. Radyosuyla, keyif dolu anlara eğlence katan Well-Break, kumanda paneliyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Müziği ve su akışını ayarlayan uzaktan kumanda, su yüzeyinde kalabilme özelliğine de sahip.