HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

İşlevselliğin şık ve modern formu

Ev yaşamına yönelik geliştirdiği geniş konsept anlayışı ile dikkat çeken Bellona; günümüz insanının beklentilerine yanıt veren çalışmalarına bir yenisini daha ekledi ve Mondeo modelini tüketicisi ile buluşturdu. Model; salon, yemek odası ve yatak odasında etkin bir çözüm aralığı sunarken mekanı estetize etmeyi de başarıyor.

+KOLTUK-TKM_001

Bellona’nın Mondeo serisi, evin geneline yönelik olarak geliştirilmiş. Salon uygulamasında oturma alanı ile yemek alanının uyumuna özen gösterilmiş. Oturma alanı için geliştirilen tasarımda dekoratif puf uygulaması, kırlent ve berjerlerde kullanılan ana desene uygun halı uygulaması ile bütünlük yakalanmış. Modelde bir adet 3’lü, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjer bulunuyor. Üçlü koltukta yatak, ikili koltukta ise sandık fonksiyonu yer alıyor.

MONDEO-YMK

Modelin yemek odasında ceviz ve kapiçino renkleri dikkat çekiyor. LED aydınlatmalar, dekoratif ayna uygulaması ve desenli ceviz renk kapaklar estetiği artırıyor. Büfe ünitesinde orta iki kapak içerisine gizlenmiş çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyalar konulabiliyor. Vitrin ve büfede yer alan LED aydınlatmalar dokunmatik açma/kapama sistemine sahip. Ürünün duvar ünitesi de oldukça fonksiyonel ve şık bir çalışma.

MONDEO-YATAK-ODASI_001

Yatak odası da yine işlevsel olarak öne çıkıyor. 5 ve 6 kapılı gardıropta boy aynası da bulunuyor. Ünitenin üst tacında LED aydınlatma yer alıyor. İç kutu uygulamaları, kapak arkasında bulunan aksesuar kutuları ve aksesuar askı aparatları fonsiyonları artırıyor. Dokunmatik açma/kapama sistemi yatak odasında da kullanılmış. Tuvalet masası ve dekoratif aynası, kapitoneli deri döşemeli başlığı, şifoniyeri ve komodini de takımın bütünsel görüntüsünü tamamlıyor.