HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

İpeksi bir mutluluk

Creavit; 2013’ün iddialı tasarımlarından biri olan Cream ile banyolara yaklaşımını bir kez daha sıra dışı bir çizgide anlatıyor. Bu çekici banyo mobilyası uygulandığı alana soft bir güzellik getiren ipeksi dokunuşları ve zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Bu yumuşak ve estetik üslup, markanın banyoya verdiği önemi bu yıl nasıl yorumlayacağının sinyallerini veriyor.

cream_DR3541

Tasarımın gücünü estetik ve fonksiyonellikle buluşturan Cream; gizli çekmeceli alt modül, led aydınlatmalı ayna, açık raflı üst modül ve 90 cm’lik boy dolabından oluşuyor. Açık ceviz gövdesi, parlak beyaz lake kapaklarıyla mükemmel bir bütünlük oluşturan 100 cm’lik banyo dolabının kullanışlı çekmeceleri ve açık rafları banyo mobilyasına fonksiyonellik sağlarken, gizli aydınlatma gibi ayrıntılar ürünün şıklığını tamamlıyor.

cream_NV1401Markanın zengin modül ve ürün yelpazesi, her ölçüde banyo için düşlenen dünyayı oluşturmaya yardım ediyor. Cream’in de aynı zenginlikte sunduğu konsept, sade ve ağırbaşlı havası ile dingin, ferah, rahatlatıcı etkiye sahip bir banyo oluşturuyor. Ürün, işlevselliğe verdiği önem kadar ergonomik kullanıma yönelttiği dizayn anlayışı ile de dikkat çekiyor. Fonksiyonel alanların kolay ulaşılabilir ve sorunsuz kullanılabilir bir çizgide tasarlanmış olması, modelin mekana kattığı değeri de artırıyor.