İç ısıtan bir mekan için: Vanucci Opale

Mutfağınızın işlevselliği ve ergonomisi kadar, içinde kendinizi ne denli rahat ve mutlu hissettiğiniz de önemli. Estetik açıdan beklentilerinizi yanıtlayan bir tasarım, aynı anda bu rahatlığı ve mutluluğu vermeyebilir. Vanucci’nin Opale adını verdiği tasarım; şık bir mekanda yakalanan içtenliği ve paylaşımı da ifade eden bir çizgide hayata geçirilmiş.

vanucci_mutfak_opale

Modern dokunuşlarla ahşaba yeniden hayat veren Opale, sadeliği ile mutfakları evlerin cazibe merkezlerinden biri haline geitrmeyi hedefliyor. Uzman ahşap el işçiliği ile üretilen, masif ahşap çerçevelerin içinde gizli masif kulpları ile dikkat çekiyor. Bu kulplar, en rahat biçimde kapakların veya sürgülerin açılmasını sağlarken şıklığıyla da modele özgün bir hava veriyor. Ahşabın verdiği sıcaklık hissini tercih eden ve doğal dokulardan hoşlananlara hitap eden model; renk seçenekleri, parlak ya da ipek-mat lake yüzeyler ile de zarif kombinasyonlar yaratılmasına olanak sağlıyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page