HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hijyeniz zeminlerde estetik ve konfor…

Çevreye duyarlı ve yenilikçi marka Peli’nin parke koleksiyonlarının tamamı, üretimde kullanılan özel bir teknik sayesinde yüzeyinde mikrop barındırmıyor. Her zevke hitap eden ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan marka, yaşam alanları daha hijyenik ve güvenli hale getirmeyi hedefliyor.

Parke kullanımında hijyenin öneminin bilincinde olan Peli’nin tasarladığı tüm koleksiyonlar antibakteriyel olma özelliği taşıyor. Parkenin temiz ve bakterilerden arınmış halde kalması, hijyenik olması, sağlık açısından önemli. Bakterileri görmesek de eğer ortadan kaldırılmazlarsa insan sağlığına zarar veriyor. Peli’nin uyguladığı ve bakteri oluşumunun engellenmesi ilkesine dayanan, daha hijyenik bir kullanım sağlayan bakteriyel kaplama sayesinde, yüzeyde bakterilere üreyecek alan kalmıyor. Ürüne uygulanan bu yöntem ile standart zemin, bakteri oluşumunu engelleyen özel bir yüzeye dönüşüyor.

Üretiminde kullanılan sıcak presleme tekniği ve dış yüzeydeki kaplama ile ürünler tamamen hijyenik hale geliyor. Parkenin yüzeyi üzerinde herhangi bir kimyasal kalmıyor ve mikrop barınmıyor.

Hijyeniz zeminlerde estetik ve konfor…