HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hidromasajlı küvette Libeskind imzası

İtalyan Jacuzzi firması, sağlıklı yaşam dünyasına eşsiz bir tasarım daha sunuyor. Dünyaca ünlü Mimar Daniel Libeskind’in imzası taşıyan Flow adlı model, mimarın tasarım dehasını Jacuzzi’nin SPA teknolojisi ve sağlıklı yaşam dünyasındaki uzmanlığıyla buluşturuyor.

Flow_City-Life

Dünyaca ünlü Amerikalı Mimar Daniel Libeskind tarafından Jacuzzi için tasarlanan ve geçtiğimiz yıl Milano Tasarım Haftası’nda lansmanı yapılan Flow hidromasajlı küvet, fonksiyonel bir ürünün de lüks bir tasarım ikonuna dönüştürülebileceğini kanıtlıyor.

Daniel-Libeskind

Büyük bir ekip çalışmasının ürünü olan Flow’un formu, kare ve daire gibi iki klasik geometrinin birbirine doğru bükülmesiyle oluşturulmuş. Hidromasaj teknolojisinde suyun girdabını yani dönme hareketini çağrıştıran dinamik ve etkileyici formuyla Daniel Liebskind’in tasarım çizgisinden önemli izler taşıyan Flow, Roma termal hamamlarını ve Barok sarnıçlarını da çağrıştırıyor.

Flow_parigi

Flow, ilk kez 2013 Milano Tasarım Haftası’nda sergilenmesinin ardından kısa sürede tasarım dünyasında tüm dikkatleri üzerine topladı. Londra Tasarım Festivali’nde de aynı ilgiyi gören modeli tasarımcısı, “dairenin bükülmesiyle suya açılan bir kare” olarak tanımlıyor. Jacuzzi markasının koleksiyonları, Türkiye’de Fantasia Seramik tarafından beğeniye sunuluyor.