HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hickory Chair Türkiye’de

Amerika’nın ünlü markası Hickory Chair, Fatih Kıral Mağazaları’nda beğeniye sunulmaya başlandı. Ünlü tasarımcıların isimlerini taşıyan özel koleksiyonları ile dikkatleri üzerinde toplayan markada oturma, yatak ve yemek odasına dair her detay incelikle düşünülmüş. Sadeliğin modern çizgilerle kombinlendiği Hickory Chair 2013 koleksiyonları, özgün ve farklı yaklaşımları ile iç mekanlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Hickory Chair markasında ünlü tasarımcıların kendi isimleri ile hazırladıkları koleksiyonlar ilk bakışta sergilenen tasarımsal çeşitliliğin anahtarlarından biri. Firmanın 2013 yılı için iç mekanlara sunduğu modeller Albert Sack, Alexa Hampton, Atelier, James River, Suzanne Kasler ve Thomas O’Brien gibi Amerika’nın dikkat çeken tasarımcılarının imzalarını taşıyor. Modellerin ortak noktaları arasında öne çıkan “incelikli ve detaycı yaklaşım”, modellerin dekorasyona katkısını da üst düzeye çekiyor.

Belli bir konseptin yanı sıra, tekil ürünlerle kendi kombinasyonunuzu da rahatlıkla oluşturabileceğiniz Hickory Chair sunumları, zengin çeşitliliği sayesinde her beğeniye seslenebilecek bir yapı sergiliyor.

Vazgeçilemeyen kişisel alışkanlıkları ayrıcalıklı bir yenilik anlayışı ile yeniden kimliklendirebilen koleksiyonlarda, günümüz modasının ve yükselen trendlerin özgün yorumları öne çıkartılıyor. Bu sayede modern ve klasik zevklere çok farklı bir dokunuş ile ulaşmak da mümkün olabiliyor.