HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hayatı mutfağa taşımak

Değişen ve gelişen hayat şartlarında mutfakların önemi her geçen gün artıyor. Mutfaklar evin sadece yemek yapılan bölümü değil, günün her saati birlikte zaman geçirilen çok daha işlevsel odalara dönüşüyor. Kısacası mutfaklar, şimdi sizinle birlikte nefes alıyor, yaşayan mekanlar haline geliyor. Türkiye’de açtığı Nolte Home Studio mağazalarıyla tüketicisine ulaşan ünlü Alman markası Nolte, yaşayan mutfakların dünyadaki en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Marka, özel mutfak tasarımları ile beğeni topluyor.

Nolte mutfaklar, keyifli saatler için ferah ve geniş alanlar yaratıyor. Son derece yaratıcı bir tasarıma sahip masa ve sandalyeler ile yemeklere keyif eşlik ediyor. Kullanıcısına mutfağında “keyifli bir kafede zaman geçirme” duygusunu da yaşatabilen marka, mekanı sevdikleri ile birlikte rahatlıkla sohbet edilen, zaman geçirilebilen bir alan haline getiriyor.

Nolte-Mutfak

Mutfakların yaşam alanı olarak değerlendiriliyor oluşu, daima düzenli ve derli toplu görünmelerini de gerektiriyor. Kadınlar, mutfakta aradıkları gereçlere bir çırpıda ve kolayca ulaşmak istiyor. İşte bu ihtiyaçlardan yola çıkan Nolte, pratik ve estetik çekmece ve dolap sistemleri ile de farklılaşıyor.

Markanın sezon trendleri içinde en çok beyaz ahşap tonları ve beyaz lake mutfaklar öne çıkıyor. İddialı tasarımları sevenler için siyah modeller, hayatına renk katmak isteyenler için de farklı renklerde çalışmalar yine geniş koleksiyonda rahatlıkla ulaşılabilecek çalışmalar arasında. Nolte’nin Dimention Matrix 150 uygulaması da mutfağın kişiye özel planlanmasına olanak veriyor.